POLITYKA JAKOŚCIREFERENCJEPARK MASZYNOWYFIRMA

TWORZYMY CAŁOŚĆ

DEKPOL S.A. powstał w 1993 r. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej. Od początku swojej działalności zyskał miano rzetelnej, wzorowo zorganizowanej firmy, profesjonalnie realizującej powierzone zadania z zastosowaniem nowoczesnych technologii opartych o normę ISO 9001:2008.

DEKPOL S.A.  jest polskim producentem łyżek i osprzętów, przeznaczonych do maszyn budowlanych. Współpracujemy m.in. z CAT, Volvo i Komatsu. Nasze produkty możecie znaleźć w Norwegii, Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, a nawet w  Maroku i Australii. Dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w pracy z konstrukcjami stalowymi jesteśmy w stanie wyprodukować każdy rodzaj łyżki.

DEKPOL S.A. to Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych w Polsce, deweloper o ugruntowanej pozycji na Pomorzu oraz producent konstrukcji stalowych, łyżek koparkowych i osprzętu do maszyn budowlanych, rolniczych i prac ziemnych.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju, a także na świecie pozwala firmie na absolutnie kompleksową realizację inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów mieszkaniowych, budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana kadra, to prognostyk sukcesu.

Prężnym sektorem DEKPOL S.A. jest Dział Konstrukcji Stalowych. Dział realizuje całościowe projekty konstrukcji stalowych dla firm krajowych i zagranicznych.

 

 

serwisy dekpol